top of page
background.png

ПОЛІТИКА

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

1. ВСТУП

 

ГО “Федерація швидких видів спорту України” (далі «ФШВСУ», «ми» та/або «нас») зобов’язується захищати Вашу особисту інформацію та дотримуватися всіх чинних законів та положень про захист даних.

 

У цій Політиці конфіденційності («Політика») описується, у який спосіб і навіщо ми збираємо, обробляємо та використовуємо будь-яку інформацію, яку Ви надаєте нам у процесі використання вебсайту www.uqsf.org («Вебсайт»).

 

Ми наполегливо рекомендуємо Вам уважно ознайомитися з нашою Політикою конфіденційності перед використанням цього вебсайту. Якщо Ви не погоджуєтесь з умовами Політики та не бажаєте надавати нам особисту інформацію, будь ласка, утримайтеся від використання цього вебсайту.


 

2. ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ, ЯКІ МИ ЗБИРАЄМО

 

За Вашою згодою ми можемо збирати таку інформацію:

 

 • Ваші імена та прізвища, а також адреси електронної пошти;

 • Будь-які повідомлення, які ви надсилаєте через форму зворотного зв’язку на сторінці «Контакти»;

 • Такі відомості, як інформація про трафік, дані про географічне положення та інші дані зв’язку (включно з IP-адресою та типом браузера).

 

Метою збору цієї інформації є підтримання контактів із Вами.

 

Ми зберігаємо Ваші особисті дані на законних підставах впродовж встановленого терміну. Отже, обробка цих даних буде здійснена в розумні терміни з дотриманням чинних процедур щодо боротьби з відмиванням грошей та інших застосовних вимог законодавства.

 

3. ВИКОРИСТАННЯ ВАШИХ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

 

Ваша особиста інформація використовується для:

 

 • надання послуг ФШВСУ;

 • комунікації в рамках надання послуг ФШВСУ;

 • відповідей на Ваші запитання та коментарі;

 • відстеження динаміки активності відвідувачів на сайті, його використання та якості послуг;

 • визначення рівня зацікавленості в наших послугах;

 • покращення якості наших послуг та вебсайту;

 • повідомлення про спеціальні пропозиції та послуги, які можуть бути для Вас цікавими;

 • врегулювання спорів;

 • усунення помилок та збоїв у роботі вебсайту.

 

Ми залишаємо за собою право надавати (розкривати) Ваші персональні дані діловим партнерам ФШВСУ (незалежно від їхнього географічного положення) та афільованим компаніям у цілях, викладених вище. Ми гарантуємо, що ці компанії знають і дотримуються нормативних актів, що регулюють обробку персональних даних, та положення цієї Політики. Крім цього, ми і згадані вище ділові партнери можемо іноді залучати третіх осіб для обробки Ваших персональних даних у цілях, викладених вище, за умови, що обробка цих даних регулюється юридично оформленою угодою. Якщо це дозволено або вимагається згідно з чинним законодавством, Ваша особиста інформація може бути надана відповідному державному виконавчому або перевіряючому органу.

 

Особисті дані можуть використовуватися для розсилки рекламних матеріалів та інформування Вас про нові продукти та послуги ФШВСУ. Приймаючи умови цієї Політики, Ви даєте свою згоду на використання Ваших персональних даних у цих цілях. Однак, у вас є можливість відмовитися від отримання таких рекламних матеріалів.

 

4. ВСТАНОВЛЕНІ ПРАВА

 

Ви маєте право на:

 

 • Доступ до персональних даних. Ви можете звертатися до нас для отримання інформації про персональні дані, які ми збираємо, і про те, з якою метою ми їх використовуємо.

 • Відкликання дозволу. Якщо обробка Ваших персональних даних здійснювалася за Вашою згодою, Ви маєте право відкликати цю згоду будь-коли.

 • Відмова від використання персональних даних або обмеження їхнього використання. Якщо Ви вважаєте, що ваші персональні дані використовуються незаконно, Ви можете звернутися до нас із проханням призупинити або припинити їхню обробку. Щоби відписатися від розсилки рекламних матеріалів, перейдіть за посиланням в електронному листі.

 • Видалення персональних даних. Ви маєте право вимагати, щоби ми видалили Ваші особисті дані, якщо немає вагомих причин для їхнього збереження.

 

5. ЗМІНА ДАНОЇ ПОЛІТИКИ

 

Ми залишаємо за собою право вносити зміни до цієї Політики в будь-який час. Ця Політика конфіденційності набирає чинності з 1 грудня 2022 року.

 

6. ПОДАЛЬШИЙ ЗВ’ЯЗОК


Ви можете звертатися до нас із будь-якими питаннями, коментарями та зауваженнями щодо цієї Політики або використання Ваших персональних даних. Якщо Ви бажаєте скористатися будь-яким із перелічених вище прав, будь ласка, не соромтеся зв’язатися з нами, написавши на електронну пошту contacts@uqsf.org.

bottom of page