top of page
Main2.jpg

МІСІЯ

Головною метою ФШВСУ є об’єднання зусиль провідних фахівців у сфері спортивного менеджменту задля всебічного розвитку олімпійських та неолімпійських видів спорту, розширення та удосконалення спортивної інфраструктури, а також сприяння підготовці спортсменів до участі у міжнародних спортивних змаганнях.

КОМАНДА

КОМАНДА

Миловидов.png
Артемчик.png

Міловідов Артем Вікторович

Президент

Виступає голосом Федерації та приймає виконавчі рішення від імені ФШВСУ у сферах організації спортивних змагань та нормативно-правового регулювання.

Артемчик Олексій Миколайович

Генеральний секретар

Виконує обов'язки адміністративного офіцера ФШВСУ. Звітує про результати діяльності Федерації, проводить відбіркові матчі та сприяє ефективній комунікації  зі спортсменами.

Main.png
FAIR PLAY COMMITTEE

ЧЕСНА ГРА

КОМІТЕТ ЕТИКИ ТА ЧЕСНОЇ ГРИ

Задля підтримання справедливого та інклюзивного спортивного середовища, а також сприяння чесній грі та запобігання поведінці, що їй суперечить, на базі ФШВСУ було створено Комітет етики та чесної гри, до складу якого увійшли провідні фахівці у сфері спорту:

Журбенко.png
Васюренко.png

Журбенко Аріадна Юріївна

Голова комітету

Професійна волейболістка, тренер з пляжного волейболу міжнародного класу. Відповідає за прийняття важливих рішень і затвердження висновків комітету.

Васюренко Дмитро Євгенійович

Член комітету

Професійний спортсмен-настільний тенісист, багаторазовий учасник чемпіонатів України з настільного тенісу. Відповідає впровадження сучасних інструментів для виявлення поведінкових відхилень під час матчів.

background.png

ЗАПИТАННЯ

МАЄТЕ ЗАПИТАННЯ?

Заповніть форму зворотнього зв’язку і представники ФШВСУ зв'яжуться з вами найближчим часом!

Федерація швидких видів спорту України

вул. Йорданська 6А

м.Київ, Україна 04211 

bottom of page